Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha >> Členové předsednictva

Vaidya Harish Kumar Verma, BAMS, DNM

Vaidya Harish Kumar Verma, BAMS, DNM - Kanada

Zakládající prezident Canadian College of Ayurveda & Yoga Inc. v Ontariu, prezident společnosti Best Ayurveda Limited v Kanadě.

Vaidya Harish Kumar Verma získal titul BAMS na univerzitě Guru Nanak Dev University v Amritsaru a získal zlatou medaili za studium. Během svého působení v Indii byl členem řídícího orgánu Národního institutu Ájurvédy v Džajpuru a členem fakulty a rady Ájurvédských a Unánských lékařských systémů v Paňdžábu. Působil na Fakultě čestného programu Ájurvédy na univerzitě Thames Valley University v Londýně a je autorem knihy A Comprehensive Book of Ayurvedic Medicine a Secrets of Ayurveda.

Vaidya Harish Kumar Verma konzultuje řadu ájurvédských léčebných postupů, diet a životních stylů souvisejících s chronickými onemocněními, jako je ulcerózní kolitida, hepatitida typu C, revmatoidní artritida, bronchiální astma, mužská neplodnost, chronické selhání ledvin atd. Je často zvaný ke konzultacím o ájurvédské léčbě mnoha známých osobností, včetně zesnulého indického prezidenta Dr. Shankara Dayala Sharmy. Vaidya Verma se se svou metodou léčby zánětlivých střevních onemocnění objevil v mnoha televizních pořadech. Mnoho novin a periodik neustále přináší informace o jeho práci.

 
 

© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.